FURNITURE / Sofas / Sofa 8001282
nr 800 1282
SOFA
19th century, Gustavian style, length: 170, wear, damages.
1800-tal, Gustaviansk stil, längd: 170
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1600
Monday January 7 2013
at 18:40:26
1.100 kr
1.500 kr
Den Gustavianska stilen